TS LIGA 2019 - PLAY OFF 1.liga - poražení
1.kolo 2.kolo 3.kolo Osmifinále Čtvrtfinále o 1. až 4.místo aktualizace
1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 19.9.19 22:53

























































































E Jan Daniel 6 6  





































F Stanislav Mejzlík 0 3        









































  Jan Daniel 6 6  





































  Petr Louda 1 2        



























C Petr Louda 6 6        





 



























D František Heřman 0 0 K  






  Jan Daniel 6 6  





































P Aleš Radoňský 0 0 K      










































 








































  Jan Daniel        






  Pavel Pekárek      























  Souček nebo Berger      
   




T David Beneš        























 





 






finále (o 1. a 2.místo)

 







G Josef Beneš 6 4 4








 





 










 







H Petr Souček 2 6 6      





 





 










 
















 





 




   










 














  Petr Souček            



    Daniel nebo Souček nebo Berger        





 














O Michael Berger      







S Filip Nešněra            



 
















hrají 22.9. v 16 hod.










   





 



 





































 



 

I Michal Tupý 3 6 6





























 



 

J Vladimír Jerman 6 3 0 skr.  


























 



 








  Michal Tupý      






















 



 








A Zuzana Zapletalová            



















 



 







  hrají v neděli




 



















 



 














  Tupý nebo Zuzka      














           















N Patrik Pavlíček            











           























 












  o 3. a 4.místo

























  Tupý nebo Zuzka nebo Pavlíček        







 



























  Skrbek nebo Gregor      
   





 




























 





 





 












K David Gregor 6 7  








 





 





 












L Milan Sklenář 3 5        





 





 





 





















 





 




   





 



















  David Gregor            



    Tupý nebo Zuzka nebo Pavlíček nebo Skrbek nebo Gregor        
 



















M Štěpán Skrbek      







R Jakub Hájek            





















hrají 22.9.