TS LIGA 2019 - PLAY OFF 1.liga - pro 20 hráčů
1.kolo - prohraný hraje Play Off - poražení Osmifinále  - pr.hraje PO - poražení Čtvrtfinále   - pr.hraje PO - poražení Semifinále a Finále   aktualizace
dohrávka do 2.9.2019 dohrávka do 2.9.2019 dohrávka do 9.9.2019 dohrávka do 23.9.2019   15.10.19 19:35



































































































1G1 Štěpán Skrbek 4 6 7
























2J1 Jan Daniel 6 1 5 E    














1CH4 Zuzana Zapletalová 5 1    
 





 














2J1 Jan Daniel 7 6   A  





 




























1G1 Štěpán Skrbek 6 2 3
























1H3 Pavel Pekárek 3 6 6 M  





















 





 





















 





 














1H3 Pavel Pekárek 6 6   F
 





 














1I2 Stanislav Mejzlík 1 4        





 




























 



























   




























1H3 Pavel Pekárek 6 6  
























1H1 Jakub Hájek 3 2   R






















 




 






















 




 








1CH2 Patrik Pavlíček 1 6 6








 




 








1G3 Josef Beneš 6 2 3 G  





 




 















 





 




 















 





 




 















1CH2 Patrik Pavlíček 0 3   N  




 















1H1 Jakub Hájek 6 6  







 















 











 















 











 








1I4 Petr Souček 1 1   H  











 








1H1 Jakub Hájek 6 6        











 




























 




























 






















1H3 Pavel Pekárek 6 6  
 






















1H2 David Beneš 2 3   T























finále (o 1. a 2.místo)


 




























 








1CH1 Michael Berger 6 6  














 








2L1 Michal Tupý 3 4   I    











 

1G4 Petr Louda 2 2    
 





 











 

2L1 Michal Tupý 6 6   C  





 











 















1CH1 Michael Berger 2 7 4







 















1H2 David Beneš 6 6 6 O  




 















 





 




 















 





 




 








1I3 Vladimír Jerman 6 0 4 J
 





 




 








1H2 David Beneš 4 6 6      





 




 






















 




 





















   




 






















1H2 David Beneš 6 6   S  






















1CH3 Filip Nešněra 0 1      






















 




























 














1G2 David Gregor 6 6 4








 














1CH3 Filip Nešněra 7 2 6 K    





 





















 





 





















 





 





















1CH3 Filip Nešněra 6 1 6 P    





















1I1 Aleš Radoňský 3 6 1
























 




















   





 





















2M1 Milan Sklenář 4 2   L
 





















1I1 Aleš Radoňský 6 6