TS LIGA 2019 - PLAY OFF 2.liga - poražení
1.kolo 2.kolo 3.kolo Osmifinále Čtvrtfinále o 1. až 4.místo aktualizace
1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 19.9.19 22:56

























































































E Luboš Krejča 0 1  





































F Tomáš Pocar 6 6        









































  Tomáš Pocar 2 4  





































  David Valdhans 6 6        



























C David Valdhans 6 6        





 



























D Vlastimil Rataj 0 1    






  David Valdhans      





































P Karel Janovský            



































hrají 23.9. v 10 hod.




 








































  Valdhans nebo Janovský        






  Solík nebo Kořínek      























   Mašek nebo Hladík      
   




T Barcal nebo Ötwös        























 





 






finále (o 1. a 2.místo)

 







G Michal Mašek 6 6  








 





 










 







H Martin Matoušek 0 0 K      





 





 










 
















 





 




   










 














  Michal Mašek            



             





 














O Václav Hladík      







S Barcal nebo Ötwös            



 
















hrají 23.9.










   





 



 





































 



 

I Jiří Stožický 6 6  





























 



 

J Karel Půček 0 0 K      


























 



 








  Jiří Stožický 0 2  






















 



 








B Petr Sršeň 6 6        



















 



 








 




 



















 



 














  Petr Sršeň 5 4  














           















N Martin Martinka 7 6        











           























 












  o 3. a 4.místo

























  Martin Martinka        







 



























  Skalka nebo Barvíř      
   





 




























 





 





 












K Viktor Česenek 2 3  








 





 





 












L Jaroslav Barvíř 6 6        





 





 





 





















 





 




   





 



















  Jaroslav Barvíř            



             
 



















M Lubomír Skalka      







R Solík nebo Kořínek            





















hrají 20.9. od 17 hod.