TS LIGA 2019 - PLAY OFF 3.a 4.liga - pro 25 hráčů
1.kolo - prohraný hraje Play Off - poražení Osmifinále  - pr.hraje PO - poražení Čtvrtfinále - pr.hraje PO - poraženíR Semifinále a Finále   aktualizace
dohrávka do 2.9.2019 dohrávka do 2.9.2019 dohrávka do 9.9.2019 dohrávka do 23.9.2019   27.10.19 15:26




































































   




























3N2 Zdeněk Botek 4 4  
























4S1 Daniel Kosťun 6 6   E    














3P5 Jitka Goldbrichtová 0 0    
 





 














4S1 Daniel Kosťun 6 6   A    





 




























4S1 Daniel Kosťun 6 6  
























4T3 Ondřej Jerman 0 2   M  







3O4 Pavel Hisem 0 0 K AC






 





 







4T3 Ondřej Jerman 6 6        





 





 














4T3 Ondřej Jerman 6 6   F
 





 














3R3 Jiří Beneš 1 3        





 







3R3 Jiří Beneš 6 6    
 












 







4S5 Roman Jenšovský 3 1   AA  











   




























4S1 Daniel Kosťun 6 6  
























4T2 Pavel Dědek 1 4   R






















 




 







   












 




 








3P3 Jaroslav Hochmut 6 6  








 




 








3N4 Miroslav Boreš 3 2   G  





 




 

3N4 Miroslav Boreš 6 7    
 





 





 




 

4S4 František Mucha 3 5   AB  





 





 




 















3P3 Jaroslav Hochmut 0 2   N  




 















4T2 Pavel Dědek 6 6  







 

3R5 Jaromír Smělý 1 0   B







 











 

4T2 Pavel Dědek 6 6        





 











 








4T2 Pavel Dědek 6 6   H
 











 








3O2 Karel Povolný 2 3        











 







   


















 




























 






















4S1 Daniel Kosťun 6 4 6
 






















3R2 Pavel Cikl 4 6 0 T























finále (o 1. a 2.místo)


 







   


















 








3P2 Lukáš Slabion 6 6  














 








4S2 Ondřej Tesárek 3 3   I    











 







   





 











 















 











 















3P2 Lukáš Slabion 0 0 K







 















3R4 Ondřej Holovčák 6 6   O  




 

3R4 Ondřej Holovčák 6 6   C







 





 




 

4T4 Tereza Janušková 2 2        





 





 




 








3R4 Ondřej Holovčák 7 6   J
 





 




 








3O3 David Toločko 6 3        





 




 







   












 




 





















   




 






















3R4 Ondřej Holovčák 6 3 3 S






















3R2 Pavel Cikl 3 6 6    






















 













   












 














3N3 Adam Bureš 0 0 K








 














3P4 Gabriel Žeha 6 6   K    





 







3P4 Gabriel Žeha 7 6    
 





 





 







4S3 Vasil Dogaru 5 2   D    





 





 





















3P4 Gabriel Žeha 4 2   P    





















3R2 Pavel Cikl 6 6  
























 




















   





 





















4T1 Vladimír Kecek 6 3 2 L
 





















3R2 Pavel Cikl 3 6 6