TIP:
aktualizace: 25.09.2020 8:15 aktualizaci stránky lze provést klávesou F5
TL PlayOff 1.liga TL PlayOff 1.liga - poražení
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo
22.09.20 Štěpán Skrbek 2 6 6   36     semifinále                    
Ladislav Müller 0 4 2   18            
22.09.20 Zdeněk Peter 2 6 7   72     osmifinále                    
David Hroch 0 1 5   18            
14.09.20 Daniel Kosťun 1 6 6 1 18     čtvrtfinále                    
Štěpán Skrbek 2 3 7 6 36            
11.09.20 David Beneš 2 7 6   36     čtvrtfinále                    
Josef Beneš 0 6 2   18            
10.09.20 Zuzana Zapletalová 0 6 5   54     osmifinále                    
Daniel Kosťun 2 7 7   36            
09.09.20 Ladislav Müller 2 6 6   36     čtvrtfinále                    
Aleš Radoňský 0 1 0   18            
07.09.20 Marek Svoboda 2 6 6   72     osmifinále                    
Michal Mašek 0 3 0   54            
07.09.20 David Beneš 2 6 6   72     osmifinále                    
Jan Daniel 0 3 2   18            
06.09.20 Štěpán Skrbek 2 6 6   72     osmifinále                    
Michael Berger jr. 0 4 2   18            
06.09.20 Jan Daniel 2 6 3 6 36     1.kolo 23.09.20 Petr Souček 2 4 7 7 20     2.kolo
Petr Souček 1 1 6 2 18 David Valdhans 1 6 5 6 10
04.09.20 Ladislav Müller 2 6 6   72     osmifinále 23.09.20 David Hroch 0 0 0   0 A   2.kolo
Martin Barcal 0 3 0   18 Michal Mašek 2 6 6   20
03.09.20 Josef Fanta 0 1 3   18     1.kolo 23.09.20 František Heřman 2 6 6   20 A   1.kolo
Daniel Kosťun 2 6 6   36 Jan Daniel 0 0 0   0
03.09.20 Aleš Radoňský 2 6 6   72     osmifinále 23.09.20 David Hroch 0 0 0   0     1.kolo, neh.
Pavel Pekárek 0 1 4   54 Michal Tupý 0 0 0   0
03.09.20 David Hroch 2 6 6   36     1.kolo 21.09.20 Patrik Pavlíček 1 2 6 2 10     1.kolo
David Valdhans 0 2 2   18 Josef Fanta 2 6 2 6 20
01.09.20 František Heřman 0 0 1   18     1.kolo 20.09.20 David Valdhans 2 6 6   20 A   1.kolo
Pavel Pekárek 2 6 6   36 Michael Berger jr. 0 0 0   0
31.08.20 Michael Berger jr. 2 6 7   36     1.kolo 18.09.20 Zuzana Zapletalová 0 0 0   0 A   1.kolo
Michal Tupý 0 2 5   18 Petr Souček 2 6 6   20
30.08.20 Patrik Pavlíček 0 3 4   54     osmifinále 14.09.20 Pavel Pekárek 2 7 6   40     2.kolo
Josef Beneš 2 6 6   72 Martin Barcal 0 6 4   30
28.08.20 Martin Barcal 2 3 6 6 36     1.kolo 08.09.20 Michal Mašek 2 6 7   20     1.kolo
René Ötwös 1 6 3 4 18 René Ötwös 0 3 5   10
legenda TL PlayOff 1.liga legenda TL PlayOff 1.liga - poražení:
body cel. - TL PlayOff body cel. - TL PlayOff
36 bodů za výhru postup do 2.kola +36 bodů 20 bodů za výhru postup do 2.kola +20 bodů
18 bodů za prohru 10 bodů za prohru
0 bodů nehrání, kontumace 0 bodů nehrání, kontumace
TL PlayOff 2.liga TL PlayOff 2.liga - poražení
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo
23.09.20 Stanislav Mejzlík 0 5 0   6     finále                    
Jaroslav Barvíř 2 7 6   12            
20.09.20 Petr Louda 1 6 6 4 6     semifinále                    
Jaroslav Barvíř 2 7 1 6 12            
13.09.20 Stanislav Mejzlík 2 2 7 7 12     semifinále                    
Milan Fišera 1 6 6 5 6            
13.09.20 Jaroslav Barvíř 2 6 7   12     čtvrtfinále                    
Pavel Cikl 0 2 5   6            
10.09.20 Milan Fišera 2 7 6   12     čtvrtfinále                    
Jaromír Kořínek 0 5 4   6            
08.09.20 Lubomír Skalka 0 3 0   6     čtvrtfinále                    
Petr Louda 2 6 6   12            
06.09.20 Lukáš Slabion 1 3 6 4 6     čtvrtfinále                    
Stanislav Mejzlík 2 6 0 6 12            
05.09.20 Jaromír Kořínek 2 6 5 6 24     osmifinále 24.09.20 Lubomír Skalka 2 6 3 6 8     osmifinále
Eduard Podlešák 1 1 7 3 6 Pavel Cikl 1 4 6 4 4
04.09.20 Milan Sklenář 0 6 2   18     osmifinále 20.09.20 Karel Půček 0 0 0   0 A   2.kolo
Milan Fišera 2 7 6   24 Viktor Česenek 2 6 6   16
03.09.20 Viktor Česenek 1 4 6 6 18     osmifinále 16.09.20 Pavel Cikl 2 7 6   8     3.kolo
Jaroslav Barvíř 2 6 1 7 24 Milan Sklenář 0 6 4   4
03.09.20 Pavel Cikl 2 6 7   24     osmifinále 13.09.20 Lukáš Chyna 1 4 6 4 4     3.kolo
Karel Půček 0 3 5   18 Lubomír Skalka 2 6 4 6 8
02.09.20 Zdeněk Botek 1 6 2 3 6     1.kolo 12.09.20 Jiří Stožický 2 6 3 7 8     3.kolo
Eduard Podlešák 2 2 6 6 12 Lukáš Slabion 1 3 6 6 4
02.09.20 Lukáš Chyna 1 2 6 6 18     osmifinále 09.09.20 Martin Martinka 0 0 0   0 A   2.kolo
Stanislav Mejzlík 2 6 2 7 24 Lukáš Chyna 2 6 6   16
01.09.20 Lubomír Skalka 2 6 6   24     osmifinále 07.09.20 Petr Sršeň 1 6 2 4 4     2.kolo
Petr Sršeň 0 4 4   18 Jiří Stožický 2 4 6 6 16
31.08.20 Jiří Stožický 1 3 6 0 18     osmifinále 06.09.20 Milan Sklenář 2 2 6 6 16     2.kolo
Petr Louda 2 6 3 6 24 Eduard Podlešák 1 6 3 1 12
27.08.20 Martin Martinka 1 6 1 2 18     osmifinále 03.09.20 Zdeněk Botek 0 1 3   4     1.kolo
Lukáš Slabion 2 4 6 6 24 Petr Sršeň 2 6 6   8
legenda TL PlayOff 2.liga legenda TL PlayOff 2.liga - poražení:
body cel. - TL PlayOff body cel. - TL PlayOff
12 bodů za výhru postup do 2.kola +12 bodů 8 bodů za výhru postup do 2.kola +8 bodů
6 bodů za prohru 4 body za prohru
0 bodů nehrání, kontumace 0 bodů nehrání, kontumace
TL PlayOff 3.liga TL PlayOff 3.liga - poražení
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo
24.09.20 Tomáš Pocar 0 2 2   3     semifinále                    
Pavel Franc 2 6 6   6            
23.09.20 Karel Janovský 2 6 6   6     semifinále                    
David Toločko 0 1 2   3            
18.09.20 Ondřej Holovčák 0 4 4   3     čtvrtfinále                    
Pavel Franc 2 6 6   6            
17.09.20 David Toločko 2 6 6   6     čtvrtfinále                    
Pavel Hisem 0 4 3   3            
16.09.20 Karel Janovský 2 6 6   6     čtvrtfinále                    
Jaroslav Šena 0 3 3   3            
13.09.20 Jaroslav Hochmut 1 6 5 4 3     osmifinále                    
Ondřej Holovčák 2 4 7 6 6            
10.09.20 David Toločko 2 6 4 7 6     osmifinále                    
Tomáš Slabion 1 3 6 6 3            
10.09.20 Angelika Berger 0 1 6   3     čtvrtfinále                    
Tomáš Pocar 2 6 7   6            
10.09.20 Jiří Beneš 0 2 3   3     osmifinále                    
Pavel Franc 2 6 6   6            
09.09.20 Pavel Hisem 2 3 7 6 6     osmifinále                    
Jan Havlásek 1 6 5 0 3            
09.09.20 Luboš Krejča 0 4 4   3     osmifinále                    
Jaroslav Šena 2 6 6   6            
08.09.20 Angelika Berger 2 0 6 7 6     osmifinále                    
Pavel Dědek 1 6 3 6 3            
06.09.20 Pavel Hisem 2 4 6 6 6     1.kolo 24.09.20 Luboš Krejča 2 6 6   2     3.kolo
Karel Povolný 1 6 3 3 3 Angelika Berger 0 4 0   1
06.09.20 Roman Jenšovský 0 0 0   0 A   1.kolo 23.09.20 Tomáš Slabion 2 6 6   2     2.kolo
David Toločko 2 6 6   6 Jitka Goldbrichtová 0 1 1   1
05.09.20 Matěj Háša 0 0 0   0 A   1.kolo 23.09.20 Pavel Dědek 2 7 6   2     2.kolo
Ondřej Holovčák 2 6 6   6 Denis Mašek 0 6 3   1
04.09.20 Tereza Janušková 0 4 2   3     1.kolo 20.09.20 Jiří Beneš 2 6 6   2     1.kolo
Jaroslav Šena 2 6 6   6 Nikol Sýkorová 0 3 4   1
04.09.20 Roman Háša 0 1 0   3     1.kolo 18.09.20 Roman Háša 2 6 6   2 A   1.kolo
Luboš Krejča 2 6 6   6 Jaroslav Hochmut 0 0 0   0
04.09.20 Karel Janovský 2 6 6   12     osmifinále 18.09.20 Jiří Šulc 1 2 6 0 1     2.kolo
Jiří Šulc 0 0 0   3 Luboš Krejča 2 6 3 6 2
03.09.20 Tereza Ötwösová 0 3 3   3     1.kolo 16.09.20 Angelika Berger 2 6 6   4     2.kolo
Pavel Franc 2 6 6   6 Otakar Kuchař 0 3 1   1
03.09.20 Miroslav Boreš 0 3 6   3     1.kolo 15.09.20 Tereza Janušková 0 1 3   1     1.kolo
Jan Havlásek 2 6 7   6 Vladimír Kecek 2 6 6   2
03.09.20 Tomáš Pocar 2 6 6   12     osmifinále 15.09.20 Tomáš Slabion 2 1 6 6 2     1.kolo
Denis Mašek 0 2 3   3 Vasil Dogaru 1 6 1 3 1
02.09.20 Vasil Dogaru 0 2 1   3     1.kolo 14.09.20 Miroslav Boreš 0 1 1   1     1.kolo
Jaroslav Hochmut 2 6 6   6 Luboš Krejča 2 6 6   2
02.09.20 Otakar Kuchař 0 1 3   3     1.kolo 14.09.20 Jan Havlásek 0 0 0   0 A   1.kolo
Jiří Beneš 2 6 6   6 Ondřej Tesárek 2 6 6   2
02.09.20 Vlastimil Rataj 0 0 0   0 A   1.kolo 11.09.20 Roman Jenšovský 0 0 0   0 A   1.kolo
Tomáš Slabion 2 6 6   6 Pavel Dědek 2 6 6   2
01.09.20 Nikol Sýkorová 0 3 2   3     1.kolo 09.09.20 Matěj Háša 0 0 0   0 A   1.kolo
Jiří Šulc 2 6 6   6 Jitka Goldbrichtová 2 6 6   2
30.08.20 Vladimír Kecek 0 5 0   3     1.kolo 09.09.20 Jiří Šulc 2 6 6   2     1.kolo
Pavel Dědek 2 7 6   6 Karel Povolný 0 2 3   1
28.08.20 Jitka Goldbrichtová 0 4 1   3     1.kolo 08.09.20 Tereza Ötwösová 0 1 6   1     1.kolo
Angelika Berger 2 6 6   6 Otakar Kuchař 2 6 7   2
23.08.20 Ondřej Holovčák 0 2 5   3     1.kolo 06.09.20 Denis Mašek 2 6 6   2 A   1.kolo
Denis Mašek 2 6 7   6 Vlastimil Rataj 0 0 0   0
legenda TL PlayOff 3.liga legenda TL PlayOff 3.liga - poražení:
body cel. - TL PlayOff body cel. - TL PlayOff
6 bodů za výhru postup do 2.kola +6 bodů 2 body za výhru postup do 2.kola +2 body
3 body za prohru 1 bod za prohru
0 bodů nehrání, kontumace 0 bodů nehrání, kontumace