TS LIGA 2020 - PLAY OFF 1.liga - pro 22 hráčů
1.kolo - prohraný hraje Play Off - poražení Osmifinále  - pr.hraje PO - poražení Čtvrtfinále   - pr.hraje PO - poražení Semifinále a Finále   aktualizace
dohrávka do 3.9.2020 dohrávka do 6.9.2020 dohrávka do 13.9.2020 dohrávka do 23.9.2020   23.9.20 12:38






















































každé kolo je bodováno:



























vítěz 36 bodů












1A1 Zdeněk Peter 6 7  









poražený 18 bodů












1B5 David Hroch 1 5   E    






postup do 2.kola +36 bodů





1C4 David Valdhans 2 2    
 





 














1B5 David Hroch 6 6   A  





 




























1A1 Zdeněk Peter      
























1B3 Marek Svoboda       M  





















 





 





















 





 














1B3 Marek Svoboda 6 6   F
 





 














1D2 Michal Mašek 3 0        





 




























 



























   




























  Svoboda nebo Peter      
























1B1 David Beneš       R






















 




 






















 




 








1C2 Josef Beneš 6 6  








 




 








1A3 Patrik Pavlíček 3 4   G  





 




 















 





 




 















 





 




 















1C2 Josef Beneš 6 2   N  




 















1B1 David Beneš 7 6  







 

1D4 Petr Souček 1 6 2  







 











 

1A5 Jan Daniel 6 3 6 B    





 











 








1A5 Jan Daniel 3 2   H  











 








1B1 David Beneš 6 6        











 




























 




























 






















  Svoboda nebo Peter nebo D.Beneš      
 






















  Štěpán Skrbek       T























finále (o 1. a 2.místo)


 




























 








1C1 Štěpán Skrbek 6 6  














 








2G1 Michael Berger jr. 4 2   I    











 

1A4 Milan Tupý 2 5    
 





 











 

2G1 Michael Berger jr. 6 7   C  





 











 















1C1 Štěpán Skrbek 3 7 6







 















1D3 Daniel Kosťun 6 6 1 O  




 

1D3 Daniel Kosťun 6 6    







 





 




 

2E1 Josef Fanta 1 3   CA  





 





 




 








1D3 Daniel Kosťun 7 7   J
 





 




 








1B2 Zuzana Zapletalová 6 5        





 




 






















 




 





















   




 






















1C1 Štěpán Skrbek 6 6   S  






















1D1 Ladislav Müller 4 2      






















 




























 














1A2 Aleš Radoňský 6 6  








 














1C3 Pavel Pekárek 1 4   K    





 







1C3 Pavel Pekárek 6 6    
 





 





 







2F1 František Heřman 0 1   DA  





 





 





















1A2 Aleš Radoňský 1 0   P    





















1D1 Ladislav Müller 6 6  










1B4 René Ötwös 6 3 4  







 














2H1 Martin Barcal 3 6 6 D  





 





















2H1 Martin Barcal 3 0   L
 





















1D1 Ladislav Müller 6 6