TS LIGA 2020 - PLAY OFF 2.liga - pro 17 hráčů
1.kolo - prohraný hraje Play Off - poražení Osmifinále  - pr.hraje PO - poražení Čtvrtfinále   - pr.hraje PO - poražení Semifinále a Finále   aktualizace
dohrávka do 3.9.2020 dohrávka do 6.9.2020 dohrávka do 13.9.2020 dohrávka do 23.9.2020   23.9.20 12:38






















































každé kolo je bodováno:



























vítěz 12 bodů












2E2 Petr Louda 6 3 6









poražený 6 bodů












3I1 Jiří Stožický 3 6 0 E    






postup do 2.kola +12 bodů











 






 




























 




























2E2 Petr Louda 6 6  
























2F4 Lubomír Skalka 3 0   M  





















 





 





















 





 














2F4 Lubomír Skalka 6 6   F
 





 














2H3 Petr Sršeň 4 4        





 




























 



























   




























2E2 Petr Louda 6 6 4
























2F2 Jaroslav Barvíř 7 1 6 R






















 




 






















 




 








2G3 Karel Půček 3 5  








 




 








2E4 Pavel Cikl 6 7   G  





 




 















 





 




 















 





 




 















2E4 Pavel Cikl 2 5   N  




 















2F2 Jaroslav Barvíř 6 7  







 















 











 















 











 








3J1 Viktor Česenek 4 6 6 H  











 








2F2 Jaroslav Barvíř 6 1 7      











 




























 




























 






















2F2 Jaroslav Barvíř 7 6  
 






















2E3 Stanislav Mejzlík 5 2   T























finále (o 1. a 2.místo)


 




























 








2G2 Jaromír Kořínek 6 5 6














 








2E5 Eduard Podlešák 1 7 3 I    











 

2E5 Eduard Podlešák 2 6 6 C  





 











 

3K1 Zdeněk Botek 6 2 3      





 











 















2G2 Jaromír Kořínek 5 4  







 















2F3 Milan Fišera 7 6   O  




 















 





 




 















 





 




 








2H4 Milan Sklenář 6 2   J
 





 




 








2F3 Milan Fišera 7 6        





 




 






















 




 





















   




 






















2F3 Milan Fišera 6 6 5 S  






















2E3 Stanislav Mejzlík 2 7 7    






















 




























 














2E3 Stanislav Mejzlík 6 2 7








 














2G4 Lukáš Chyna 2 6 6 K    





 





















 





 





















 





 





















2E3 Stanislav Mejzlík 6 0 6 P    





















2H2 Lukáš Slabion 3 6 4
























 




























 





















3L1 Martin Martinka 6 1 2 L
 





















2H2 Lukáš Slabion 4 6 6