TS LIGA 2020 - PLAY OFF 3. a 4.liga - poražení







1.kolo 2.kolo 3.kolo Osmifinále Čtvrfinále o 1. až 4.místo aktualizace






1 týden   1 týden 1 týden 1 týden 1 týden 25.9.20 8:15






























































































každé kolo je bodováno:












E Jiří Šulc 6 6        


























vítěz 2 body












BB Karel Povolný 2 3    
 


























poražený 1 body



















  Jiří Šulc  2 6 0






















postup do 2.kola +2 body



















  Luboš Krejča 6 3 6      


































F Luboš Krejča 6 6        





 


































BC Miroslav Boreš 1 1    







 
















































  Luboš Krejča 6 6  











































  Angelika Berger 4 0        


























C Tereza Ötwösová 1 6        





 





 



























CA Otakar Kuchař 6 7    
 





 





 











  Karel Janovský      
















  Otakar Kuchař 3 1        





 











T Pavel Franc        















P Angelika Berger 6 6        





 













finále (o 1. a 2.místo)

 





























 

















 





























 

















 




























  Luboš Krejča      













 



























               










 







G Tomáš Slabion 1 6 6      












 





 










 








CB Vasil Dogaru 6 1 3  
 












 





 










 















  Tomáš Slabion 6 6  








 





 










 















  Jitka Goldbrichtová 1 1        





 





 










 








CC Matěj Háša 0 0 K      





 





 





 










 








DA Jitka Goldbrichtová 6 6    







 





 




    6 6  






 






















  Tomáš Slabion      

 




R David Toločko 0 0 K      



 






















  Tesárek nebo Holovčák            




  později zapsat  




 



 








H Jan Havlásek 0 0 K      





 



















 



 








DB Ondřej Tesárek 6 6    
 





 



















 



 















  Ondřej Tesárek            


















 



 















O Ondřej Holovčák            


















 



 










































 



 











































 



 










































           










































         









I Jiří Beneš 6 6        


























  o 3. a 4.místo












A Nikol Sýkorová 3 4    
 


























 




















  Jiří Beneš      






















 




















  Roman Háša            



















 













J Jaroslav Hochmut 0 0 K      





 



















 













AA Roman Háša 6 6    







 



















 



























  Ji.Beneš nebo R.Háša      















 



























  Hisem nebo Kecek            




S Pocar nebo Franc            













AB Tereza Janušková 1 3        





 





 




         
















D Vladimír Kecek 6 6    
 





 





 





 



























  Vladimír Kecek            





 





 



























N Pavel Hisem            





 





 









































 





 









































 





 








































               







































           





















B Roman Jenšovský 0 0 K      












 


 























K Pavel Dědek 6 6    
 












 


































  Pavel Dědek 7 6  








 


































  Denis Mašek 6 3        





 



























BA Vlastimil Rataj 0 0 K      





 





 



























L Denis Mašek 6 6    







 





 









































  Pavel Dědek      

 








































M Jaroslav Šena