TS LIGA 2020 - PLAY OFF 3.a 4.liga - pro 30 hráčů
1.kolo - prohraný hraje Play Off - poražení Osmifinále  - pr.hraje PO - poražení Čtvrtfinále - pr.hraje PO - poraženíR Semifinále a Finále   aktualizace
dohrávka do 3.9.2020 dohrávka do 6.9.2020 dohrávka do 13.9.2020 dohrávka do 23.9.2020   25.9.20 8:15






















































každé kolo je bodováno:











   













vítěz 6 bodů












3I2 Karel Janovský 6 6  









poražený 3 body












4N1 Jiří Šulc 0 0   E    






postup do 2.kola +6 bodů





4M1 Nikol Sýkorová 3 2   A
 





 














4N1 Jiří Šulc 6 6        





 




























3I2 Karel Janovský 6 6  
























3L3 Jaroslav Šena 3 3   M  







3J4 Luboš Krejča 6 6  








 





 







4M3 Roman Háša 1 0   AA  





 





 














3J4 Luboš Krejča 4 4   F
 





 














3L3 Jaroslav Šena 6 6        





 







4O3 Tereza Janušková 4 2   AB  












 







3L3 Jaroslav Šena 6 6        











   




























3I2 Karel Janovský 6 6  
























3K3 David Toločko 1 2   R

3K3 David Toločko 6 6  















 




 

4N4 Roman Jenšovský 0 0 K B    












 




 








3K3 David Toločko 6 4 7








 




 








3I4 Tomáš Slabion 3 6 6 G  





 




 

4P2 Vlastimil Rataj 0 0 K BA  





 





 




 

3I4 Tomáš Slabion 6 6        





 





 




 















3K3 David Toločko 6 6   N  




 















4N2 Pavel Hisem 4 3  







 

3L5 Karel Povolný 6 3 3








 











 

4N2 Pavel Hisem 4 6 6 BB  





 











 








4N2 Pavel Hisem 3 7 6 H
 











 








3J2 Jan Havlásek 6 5 0      











 

4O4 Miroslav Boreš 3 6   BC  


















 

3J2 Jan Havlásek 6 7        


















 






















3I2 Karel Janovský      
 






















3K2 Pavel Franc       T

3K2 Pavel Franc 6 6  
















finále (o 1. a 2.místo)


 

4O5 Tereza Ötwösová 3 3   C  


















 








3K2 Pavel Franc 6 6  














 








3J5 Jiří Beneš 2 3   I    











 

4M2 Otakar Kuchař 1 3   CA  





 











 

3J5 Jiří Beneš 6 6        





 











 















3K2 Pavel Franc 6 6  







 















3I3 Ondřej Holovčák 4 4   O  




 

3L4 Jaroslav Hochmut 6 6  








 





 




 

4O2 Vasil Dogaru 2 1   CB  





 





 




 








3L4 Jaroslav Hochmut 6 5 4 J
 





 




 








3I3 Ondřej Holovčák 4 7 6      





 




 

3I3 Ondřej Holovčák 6 6   CC  












 




 

4M4 Matěj Háša 0 0 K      











   




 






















3K2 Pavel Franc 6 6   S






















3L2 Tomáš Pocar 2 2      

3I3 Pavel Dědek 7 6  















 







4P3 Vladimír Kecek 5 0   D  












 














3I3 Pavel Dědek 6 3 6








 














3K4 Angelika Berger 0 6 7 K    





 







3K4 Angelika Berger 6 6   DA  





 





 







4N3 Jitka Goldbrichtová 4 1        





 





 





















3K4 Angelika Berger 1 6   P    





















3L2 Tomáš Pocar 6 7  










4O1 Denis Mašek 6 7  








 














4P1 Ondřej Tesárek 2 5   DB  





 





















4O1 Denis Mašek 2 3   L
 





















3L2 Tomáš Pocar 6 6