1. liga tabulky TIP:
2. liga tabulky aktualizaci stránky lze provést klávesou F5
3. liga tabulky
4. liga tabulky
aktualizace :  27.08.2020 13:43
1. liga 2020 - skupina " A " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Zdeněk Peter 4 8 8:0 49:19 4 0 144
2. Aleš Radoňský 4 7 6:2 43:30 3 1 126
3. Patrik Pavlíček 4 6 4:5 38:41 2 2 108
4. Michal Tupý 4 5 3:7 38:55 1 3 90
5. Jan Daniel 4 4 1:8 26:49 0 4 72
1. liga 2020 - skupina " B " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. David Beneš 4 8 8:1 54:27 4 0 144
2. Zuzana Zapletalová 4 7 6:3 44:29 3 1 126
3. Marek Svoboda 4 6 5:4 46:31 2 2 108
4. René Ötwös 4 4 1:8 18:51 0 4 72
5. David Hroch 4 3 3:7 26:50 1 3 54
1. liga 2020 - skupina " C " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Štěpán Skrbek 4 8 8:0 48:15 4 0 144
2. Josef Beneš 4 7 6:3 46:26 3 1 126
3. Pavel Pekárek 4 6 5:4 42:39 2 2 108
4. David Valdhans 4 5 2:6 30:38 1 3 90
5. Pavel Zemanec 4 0 0:8 0:48 0 4 0
1. liga 2020 - skupina " D " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Ladislav Müller 4 8 8:0 49:11 4 0 144
2. Michal Mašek 4 6 5:4 34:34 2 2 108
3. Daniel Kosťun 4 6 4:5 40:38 2 2 108
4. Jakub Hájek 4 4 4:4 24:37 2 2 72
5. Petr Souček 4 4 0:8 21:48 0 4 72
2. liga 2020 - skupina " E " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Josef Fanta 4 8 8:0 48:24 4 0 48
2. Petr Louda 4 7 6:2 44:29 3 1 42
3. Stanislav Mejzlík 4 6 4:5 45:45 2 2 36
4. Pavel Cikl 4 5 2:7 34:49 1 3 30
5. Eduard Podlešák 4 4 2:8 33:57 0 4 24
2. liga 2020 - skupina " F " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. František Heřman 4 7 7:2 46:18 3 1 42
2. Jaroslav Barvíř 4 7 7:3 50:32 3 1 42
3. Milan Fišera 4 7 6:3 40:26 3 1 42
4. Lubomír Skalka 4 5 2:6 25:37 1 3 30
5. Martin Matoušek 4 0 0:8 0:48 0 4 0
2. liga 2020 - skupina " G " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Michael Berger jr. 4 8 8:0 49:13 4 0 48
2. Jaromír Kořínek 4 7 6:4 54:30 3 1 42
3. Karel Půček 4 5 5:4 32:39 2 2 30
4. Lukáš Chyna 4 5 3:6 39:44 1 3 30
5. Jiří Sváda 4 0 0:8 0:48 0 4 0
2. liga 2020 - skupina " H " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Martin Barcal 4 8 8:2 55:35 4 0 48
2. Lukáš Slabion 4 6 5:4 41:31 2 2 36
3. Petr Sršeň 4 6 4:4 33:31 2 2 36
4. Milan Sklenář 4 5 4:6 44:47 1 3 30
5. Stanislav Peřinka 4 3 2:7 20:49 1 3 18
3. liga 2020 - skupina " I " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Jiří Stožický 4 8 8:1 52:25 4 0 24
2. Karel Janovský 4 7 7:2 53:24 3 1 21
3. Pavel Dědek 4 6 4:4 36:31 2 2 18
4. Tomáš Slabion 4 3 2:6 19:36 1 3 9
5. Adam Bureš 4 2 0:8 4:48 0 4 6
3. liga 2020 - skupina " J " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Viktor Česenek 4 8 8:1 54:20 4 0 24
2. Jan Havlásek 4 6 5:4 43:33 2 2 18
3. Ondřej Holovčák 4 6 5:5 49:44 2 2 18
4. Luboš Krejča 4 4 4:4 25:36 2 2 12
5. Jiří Beneš 4 2 0:8 10:48 0 4 6
3. liga 2020 - skupina " K " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Zdeněk Botek 4 8 8:2 52:32 4 0 24
2. Pavel Franc 4 7 7:2 45:19 3 1 21
3. David Toločko 4 5 5:4 43:46 2 2 15
4. Angelika Berger 4 5 2:6 29:38 1 3 15
5. Patrik Brožek 4 2 0:8 16:50 0 4 6
3. liga 2020 - skupina " L " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Martin Martinka 4 7 7:2 51:32 3 1 21
2. Tomáš Pocar 4 7 6:2 41:16 3 1 21
3. Jaroslav Šena 4 6 4:5 39:36 2 2 18
4. Jaroslav Hochmut 4 5 3:7 31:56 1 3 15
5. Karel Povolný 4 4 2:6 17:39 1 3 12
4. liga 2020 - skupina " M " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Nikol Sýkorová 3 6 6:1 39:14 3 0 6
2. Otakar Kuchař 3 5 5:2 35:25 2 1 5
3. Roman Háša 3 4 2:4 20:29 1 2 4
4. Matěj Háša 3 3 0:6 11:37 0 3 3
4. liga 2020 - skupina " N " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Jiří Šulc 4 8 8:0 48:16 4 0 8
2. Pavel Hisem 4 7 6:2 43:16 3 1 7
3. Jitka Goldbrichtová 4 6 4:4 35:25 2 2 6
4. Roman Jenšovský 4 3 2:6 13:36 1 3 3
5. Renáta Krausová 4 1 0:8 2:48 0 4 1
4. liga 2020 - skupina " O " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Denis Mašek 4 8 8:0 48:17 4 0 8
2. Vasil Dogaru 4 7 6:2 41:21 3 1 7
3. Tereza Janušková 4 6 4:4 35:31 2 2 6
4. Miroslav Boreš 4 5 2:6 28:39 1 3 5
5. Tereza Ötwösová 4 4 0:8 4:48 0 4 4
4. liga 2020 - skupina " P " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Ondřej Tesárek 3 6 6:0 37:17 3 0 6
2. Vlastimil Rataj 3 5 4:2 32:16 2 1 5
3. Vladimír Kecek 3 4 2:4 25:25 1 2 4
4. Jaromír Smělý 3 0 0:6 0:36 0 3 0
legenda 1.liga:
body cel.
36 bodů za výhru
18 bodů za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 2.liga:
body cel.
12 bodů za výhru
6 bodů za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 3.liga:
body cel.
6 bodů za výhru
3 body za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 4.liga:
body cel.
2 body za výhru
1 bod za prohru
0 bodů nehrání, kontumace