TIP:
aktualizace: 03.09.2020 10:55 aktualizaci stránky lze provést klávesou F5
TSC 2020 - Play Off A TSC 2020 - Play Off B
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo
01.09.20 Zdeněk Peter 1 6 3 6 10     finále 02.09.20 Milan Fišera 1 4 7 1 2     finále
David Beneš 2 3 6 7 20 Josef Fanta 2 6 5 6 4
20.08.20 Zuzana Zapletalová 0 0 3   10     semifinále 26.08.20 Lukáš Chyna 0 4 3   2     semifinále
Zdeněk Peter 2 6 6   20 Milan Fišera 2 6 6   4
13.08.20 David Beneš 2 6 6   20     semifinále 23.08.20 Petr Louda 1 6 2 1 2     čtvrtfinále
Marek Svoboda 0 4 4   10 Milan Fišera 2 4 6 6 4
12.08.20 Štěpán Skrbek 0 0 0   10     čtvrtfinále 22.08.20 Josef Fanta 2 6 6   4     semifinále
Zdeněk Peter 2 6 6   20 Martin Barcal 0 1 3   2
07.08.20 Daniel Kosťun 0 5 2   10     semifinále 05.08.20 Josef Fanta 2 6 6   4     čtvrtfinále
Marek Svoboda 2 7 6   20 Lukáš Slabion 0 1 3   2
02.08.20 Marek Svoboda 2 7 6   20     osmifinále 05.08.20 Michael Berger jr. 0 0 0   0 A   čtvrtfinále
Pavel Zemanec 0 6 1   10 Lukáš Chyna 2 6 6   4
02.08.20 Zuzana Zapletalová 2 7 6   20     čtvrtfinále 23.07.20 Petr Louda 2 3 6 6 4     osmifinále
Ladislav Müller 0 5 4   10 Jiří Stožický 1 6 2 3 2
24.07.20 Zdeněk Peter 2 6 6   20     čtvrtfinále 21.07.20 Jiří Beneš 0 0 0   2     osmifinále
Petr Souček 0 0 1   10 Milan Fišera 2 6 6   4
20.07.20 David Hroch 0 4 0   10     osmifinále 21.07.20 Lukáš Slabion 2 6 6   4     osmifinále
Štěpán Skrbek 2 6 6   20 Martin Martinka 0 4 3   2
18.07.20 Daniel Kosťun 2 6 6   20     osmifinále 20.07.20 Lukáš Slabion 2 4 7 6 4     1.kolo
Michal Tupý 0 4 1   10 Jaroslav Šena 1 6 6 1 0
16.07.20 Ladislav Müller 2 6 6   20     osmifinále 20.07.20 Martin Barcal 2 6 4 6 4     čtvrtfinále
Aleš Radoňský 0 3 2   10 Petr Sršeň 1 3 6 0 2
16.07.20 Jiří Sváda 0 0 0   0 A   1.kolo 19.07.20 Martin Barcal 2 6 6   4     osmifinále
Daniel Kosťun 2 6 6   20 Viktor Česenek 0 1 4   2
15.07.20 Jakub Hájek 1 5 6 2 10     čtvrtfinále 19.07.20 David Toločko 0 4 3   2     osmifinále
David Beneš 2 7 2 6 20 Josef Fanta 2 6 6   4
13.07.20 Jaroslav Barvíř 0 1 2   10     1.kolo 19.07.20 Pavel Franc 0 6 1   2     osmifinále
David Hroch 2 6 6   20 Michael Berger jr. 2 7 6   4
13.07.20 Patrik Pavlíček 1 3 7 3 10     osmifinále 19.07.20 Petr Louda 2 6 6   4     1.kolo
Jakub Hájek 2 6 5 6 20 Pavel Dědek 0 2 0   0
12.07.20 Karel Půček 0 3 2   10     1.kolo 17.07.20 David Toločko 2 5 6 6 4     1.kolo
Pavel Zemanec 2 6 6   20 Karel Povolný 1 7 4 2 0
11.07.20 Jan Daniel 0 0 0   0 A   1.kolo 15.07.20 Ondřej Tesárek 0 0 0   0 A   předkolo
Petr Souček 2 6 6   20 Pavel Dědek 2 6 6   2
11.07.20 Pavel Pekárek 1 6 6 3 10     osmifinále 14.07.20 Martin Martinka 2 6 6   4     1.kolo
Zuzana Zapletalová 2 7 3 6 20 Jan Havlásek 0 2 2   0
10.07.20 Milan Sklenář 0 2 1   10     1.kolo 14.07.20 Josef Fanta 2 6 6   4     1.kolo
Ladislav Müller 2 6 6   20 Pavel Hisem 0 3 3   0
10.07.20 Martin Matoušek 1 6 4 2 10     1.kolo 14.07.20 Milan Fišera 2 6 6   4     1.kolo
Patrik Pavlíček 2 4 6 6 20 Angelika Berger 0 1 0   0
09.07.20 David Beneš 2 6 4 7 20     osmifinále 13.07.20 Matyáš Vyhnalík 0 0 1   2     předkolo
Josef Beneš 1 4 6 5 10 Karel Povolný 2 6 6   2
09.07.20 René Ötwös 0 1 3   10     1.kolo 13.07.20 Lukáš Chyna 2 7 4 6 4     osmifinále
Aleš Radoňský 2 6 6   20 Tomáš Pocar 1 5 6 4 2
08.07.20 Stanislav Peřinka 0 0 1   10     1.kolo 12.07.20 Michael Berger jr. 2 6 6   4     1.kolo
Jakub Hájek 2 6 6   20 Tomáš Slabion 0 1 3   0
08.07.20 Michal Mašek 0 2 2   10     1.kolo 12.07.20 Pavel Franc 2 6 6   4     1.kolo
Marek Svoboda 2 6 6   20 Adam Bureš 0 1 3   0
07.07.20 Jaromír Kořínek 0 3 1   10     1.kolo 12.07.20 Tomáš Pocar 2 6 6   4     1.kolo
Štěpán Skrbek 2 6 6   20 Nikol Sýkorová 0 3 3   0
06.07.20 Pavel Cikl 0 3 0   10     1.kolo 11.07.20 Jaromír Smělý 0 0 0   2   A předkolo
Zdeněk Peter 2 6 6   20 Adam Bureš 2 6 6   2
06.07.20 František Heřman 1 4 6 4 10     1.kolo 11.07.20 Renáta Krausová 0 1 2   2     předkolo
Zuzana Zapletalová 2 6 4 6 20 Jaroslav Šena 2 6 6   2
06.07.20 Eduard Podlešák 1 5 6 4 10     1.kolo 11.07.20 Petr Sršeň 2 6 3 6 4     osmifinále
Pavel Pekárek 2 7 3 6 20 Karel Janovský 1 2 6 2 2
04.07.20 David Valdhans 0 4 2   10     1.kolo 09.07.20 Karel Janovský 2 6 6   4     1.kolo
Josef Beneš 2 6 6   20 Patrik Brožek 0 0 0   0
04.07.20 Stanislav Mejzlík 0 4 2   10     1.kolo 09.07.20 Jiří Beneš 2 6 6   4     1.kolo
Michal Tupý 2 6 6   20 Jaroslav Hochmut 0 1 3   0
01.07.20 Lubomír Skalka 0 3 1   10     1.kolo 09.07.20 Viktor Česenek 2 6 6   4     1.kolo
David Beneš 2 6 6   20 Zdeněk Botek 0 3 4   0
08.07.20 Tereza Janušková 0 1 2   2     předkolo
legenda TSC Play Off A: Jan Havlásek 2 6 6   2
body cel. - TSC PlayOff 08.07.20 Matěj Háša 1 6 2 6 2     předkolo
20 bodů za výhru Jaroslav Hochmut 2 2 6 7 2
10 bodů za prohru 07.07.20 Otakar Kuchař 1 4 6 4 2     předkolo
0 bodů nehrání, kontumace Patrik Brožek 2 6 4 6 2
06.07.20 Roman Jenšovský 0 2 2   2     předkolo
Angelika Berger 2 6 6   2
TSC 2020 - kvalifikace o 1.ligu 06.07.20 Denis Mašek 0 2 1   2     předkolo
Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo Tomáš Slabion 2 6 6   2
28.07.20 David Valdhans 2 6 3 7 0       06.07.20 Martin Barcal 2 6 6   4     1.kolo
Stanislav Peřinka 1 3 6 5 0 Vasil Dogaru 0 0 2   0
22.07.20 Stanislav Peřinka 2 5 6 6 0       05.07.20 Miroslav Boreš 0 4 1   2     předkolo
Martin Matoušek 1 7 4 1 0 Zdeněk Botek 2 6 6   2
22.07.20 Stanislav Mejzlík 0 4 1   0       03.07.20 Vasil Dogaru 2 7 7   2     předkolo
Michal Mašek 2 6 6   0 Jitka Goldbrichtová 0 6 5   2
21.07.20 Karel Půček 0 6 5   0       03.07.20 Roman Háša 0 3 3   2     předkolo
Michal Mašek 2 7 7   0 Nikol Sýkorová 2 6 6   2
20.07.20 Jan Daniel 2 7 6   0       03.07.20 Petr Sršeň 2 6 6   4     1.kolo
Jaroslav Barvíř 0 6 1   0 Luboš Krejča 0 2 4   2
20.07.20 Jaroslav Barvíř 2 7 6   0       02.07.20 Vladimír Kecek 0 1 6   2     předkolo
Jaromír Kořínek 0 5 3   0 Pavel Hisem 2 6 7   2
19.07.20 René Ötwös 0 2 3   0       02.07.20 Jiří Stožický 2 6 6   4     1.kolo
František Heřman 2 6 6   0 Vlastimil Rataj 0 2 1   2
18.07.20 Pavel Cikl 1 6 0 1 0       02.07.20 Ondřej Holovčák 0 3 0   2     1.kolo
Jan Daniel 2 2 6 6 0 Lukáš Chyna 2 6 6   4
17.07.20 Milan Sklenář 0 2 1   0      
René Ötwös 2 6 6   0 legenda TSC Play Off B:
16.07.20 Jiří Sváda 0 0 0   0 A     body cel. - TSC PlayOff
Stanislav Mejzlík 2 6 6   0 4 bodů za výhru
16.07.20 Lubomír Skalka 0 1 4   0       2 bodů za prohru
David Valdhans 2 6 6   0 0 bodů nehrání, kontumace
14.07.20 František Heřman 2 6 6   0 A    
Eduard Podlešák 0 0 0   0
TSC 2020 - kvalifikace o 3.ligu
legenda TSC kvalifikace: Datum Soupeři Sety S1 S2 S3 Body Kont Skr kolo
body cel. - TSC kvalifikace 24.07.20 Vasil Dogaru 0 2 2   0      
0 bodů nebodováno, jen postup Patrik Brožek 2 6 6   0
23.07.20 Pavel Hisem 1 6 3 4 0      
Jan Havlásek 2 2 6 6 0
22.07.20 Jaroslav Šena 2 6 6   0      
Jan Havlásek 0 4 4   0
22.07.20 Jaroslav Hochmut 2 7 6   0      
Vlastimil Rataj 0 5 3   0
22.07.20 Adam Bureš 2 4 7 6 0   A  
Nikol Sýkorová 1 6 5 1 0
22.07.20 Vasil Dogaru 0 4 2   0      
Zdeněk Botek 2 6 6   0
21.07.20 Vlastimil Rataj 0 1 1   0      
Pavel Dědek 2 6 6   0
21.07.20 Jaroslav Hochmut 0 4 5   0      
Angelika Berger 2 6 7   0
21.07.20 Karel Povolný 2 6 6   0 A    
Pavel Hisem 0 0 0   0
20.07.20 Adam Bureš 0 1 2   0      
Tomáš Slabion 2 6 6   0
19.07.20 Ondřej Holovčák 2 6 6   0      
Nikol Sýkorová 0 0 3   0
17.07.20 Luboš Krejča 2 6 6   0      
Patrik Brožek 0 0 4   0
legenda TSC kvalifikace:
body cel. - TSC kvalifikace
0 bodů nebodováno, jen postup