TENIS SLOVANKA CUP 2020 - PLAY OFF A - 1. a 2. divize pro 32 hráčů
1.kolo Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále a Finále počet zápasů
dohrát do 8.7.2020 dohrát do 15.7.2020      
prohraný hraje Play Off o 1.ligu postup do 1.ligy      
16 8 4 3 31






















aktualizace : 03.09.2020 10:55




1   Zdeněk Peter 6 6  















každé kolo je bodováno:




32   Pavel Cikl 3 0        












vítěz 20 bodů












  Zdeněk Peter 6 6  








poražený 10 bodů












  Petr Souček 0 1        












17   Jan Daniel 0 0 K
   





 












16   Petr Souček 6 6        





 



























  Zdeněk Peter 6 6  























  Štěpán Skrbek 0 0        





8   David Hroch 6 6  








 





 





25   Jaroslav Barvíř 1 2        





 





 













  David Hroch 4 0  
   





 













  Štěpán Skrbek 6 6        





 





24   Jaromír Kořínek 3 1  
   












 





9   Štěpán Skrbek 6 6        












 



























  Zdeněk Peter 6 6  























  Zuzana Zapletalová 0 3    
5   Ladislav Müller 6 6  















  4.místo


 
28   Milan Sklenář 2 1        












 



 








  Ladislav Müller 6 6  








 



 








  Aleš Radoňský 3 2        





 



 
12   Aleš Radoňský 6 6  
   





 





 



 
21   René Ötwös 1 3        





 





 



 















  Ladislav Müller 5 4        



 















  Zuzana Zapletalová 7 6  






 
13   Zuzana Zapletalová 6 4 6








 










 
20   František Heřman 4 6 4      





 










 








  Zuzana Zapletalová 7 3 6
   










 








  Pavel Pekárek 6 6 3      










 
29   Eduard Podlešák 5 6 4
   

















 
4   Pavel Pekárek 7 3 6      













2.místo


 






















  Zdeněk Peter 6 3 6  






















  David Beneš 3 6 7  
3   David Beneš 6 6  
















1.místo


 
30   Lubomír Skalka 3 1        

















 








  David Beneš 6 4 7













 








  Josef Beneš 1 6 5      










 
14   Josef Beneš 6 6  
   





 










 
19   David Valdhans 4 2        





 










 















  David Beneš 7 2 6






 















  Jakub Hájek 5 6 2      



 
11   Jakub Hájek 6 6  








 





 



 
22   Stanislav Peřinka 0 1        





 





 



 








  Jakub Hájek 6 5 6
   





 



 








  Patrik Pavlíček 3 7 3  







 



 
6   Patrik Pavlíček 4 6 6
   












 



 
27   Martin Matoušek 6 4 2  














 



 






















  David Beneš 6 6    






















  Marek Svoboda 4 4  

7   Pavel Zemanec 6 6  















  3.místo




26   Karel Půček 3 2        












 













  Pavel Zemanec 6 1  








 













  Marek Svoboda 7 6        





 





10   Marek Svoboda 6 6  
   





 





 





23   Michal Mašek 2 2    







 





 




















  Marek Svoboda 7 6        




















  Daniel Kosťun 5 2  








15   Michal Tupý 6 6  








 












18   Stanislav Mejzlík 4 2        





 




















  Michal Tupý 4 1  
   




















  Daniel Kosťun 6 6    














31   Jiří Sváda 0 0 K
   



















2   Daniel Kosťun 6 6