TENIS SLOVANKA CUP 2019 - PLAY OFF B - 2. 3. a 4. divize pro 45 hráčů
předkolo 1.kolo Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále a Finále počet zápasů
dohrát do 8.7.20 dohrát do 12.7.20        
prohraný do 4.ligy prohraný hraje Play Off o 3.ligu postup do 3.ligy postup do 2.ligy    
13 16 8 4 3 44






























aktualizace : 03.09.2020 10:55












1   Karel Janovský 6 6  















každé kolo je bodováno:













  Patrik Brožek 0 0        












vítěz 4 bodů




32   Patrik Brožek 6 4 6        




  Karel Janovský 2 6 2








poražený 2 body




33   Otakar Kuchař 4 6 4








  Petr Sršeň 6 3 6      





předkolo nebodováno












17   Luboš Krejča 2 4  
   





 




















16   Petr Sršeň 6 6        





 


































  Petr Sršeň 3 6 0






























  Martin Barcal 6 4 6      













9   Martin Barcal 6 6  








 





 














  Vasil Dogaru 0 2        





 





 





41   Vasil Dogaru 7 7          




  Martin Barcal 6 6  
   





 





24   Jitka Goldbrichtová 6 5    







  Viktor Česenek 1 4        





 













8   Viktor Česenek 6 6  
   












 














  Zdeněk Botek 3 4        












  3.místo




25   Zdeněk Botek 6 6          


















  Martin Barcal 1 3  

40   Miroslav Boreš 4 1    





















  Josef Fanta 6 6    








5   Josef Fanta 6 6  















 



 









  Pavel Hisem 3 3        












 



 
37   Vladimír Kecek 1 6          




  Josef Fanta 6 6  








 



 
28   Pavel Hisem 6 7    







  David Toločko 4 3        





 



 








12   David Toločko 5 6 6
   





 





 



 









  Karel Povolný 7 4 2      





 





 



 
21   Karel Povolný 6 6          











  Josef Fanta 6 6        



 
44   Matyáš Vyhnalík 0 1    














  Lukáš Slabion 1 3  






 








13   Lukáš Slabion 4 7 6








 










 









  Jaroslav Šena 6 6 1      





 










 
45   Renáta Krausová 1 2          




  Lukáš Slabion 6 6  
   










 
20   Jaroslav Šena 6 6    







  Martinka Martinka 4 3        










 








4   Martin Martinka 6 6  
   

















 









  Jan Havlásek 2 2        













1.místo


 
29   Jan Havlásek 6 6          


















  Josef Fanta 6 5 6  
36   Tereza Janušková 1 2    





















  Milan Fišera 4 7 1  








3   Petr Louda 6 6  
















2.místo


 









  Pavel Dědek 2 0        

















 
35   Ondřej Tesárek 0 0 K        




  Petr Louda 3 6 6













 
30   Pavel Dědek 6 6    







  Jiří Stožický 6 2 3      










 








19   Vlastimil Rataj 2 1  
   





 










 








14   Jiří Stožický 6 6        





 










 






















  Petr Louda 6 2 1






 






















  Milan Fišera 4 6 6      



 








11   Jiří Beneš 6 6  








  dohrají v náhradním termínu

 



 









  Jaroslav Hochmut 1 3        





 





 



 
43   Matěj Háša 6 2 6        




  Jiří Beneš 0 0  
   





 



 
22   Jaroslav Hochmut 2 6 7  







  Milan Fišera 6 6    







 



 








6   Milan Fišera 6 6  
   












 



 









  Angelika Berger 1 0    














 



 
27   Angelika Berger 6 6          


















  Milan Fišera 6 6    
38   Roman Jenšovský 2 2    





















  Lukáš Chyna 4 3  









7   Michael Berger jr. 6 6  















  4.místo













  Tomáš Slabion 1 3        












 





39   Denis Mašek 2 1          




  Michael Berger jr. 7 6  








 





26   Tomáš Slabion 6 6    







  Pavel Franc 6 1        





 













10   Pavel Franc 6 6  
   





 





 














  Adam Bureš 1 3    







 





 





23   Adam Bureš 6 6          











  Michael Berger jr. 0 0 K      





42   Jaromír Smělý 0 0 sk  














  Lukáš Chyna 6 6  
















15   Ondřej Holovčák 3 0  








 




















18   Lukáš Chyna 6 6        





 












31   Nikol Sýkorová 6 6  








  Lukáš Chyna 7 4 6
   












34   Roman Háša 3 3          




  Tomáš Pocar 5 6 4  























  Nikol Sýkorová 3 3  
   



























2   Tomáš Pocar 6 6