Memoriál Petra Sršně CUP 2021 - PLAY OFF B - 2. 3. a 4. divize pro 42 hráčů
předkolo 1.kolo Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále a Finále počet zápasů
dohrát do 13.7.21 dohrát do 20.7.21        
prohraný do 4.ligy prohraný hraje Play Off o 3.ligu postup do 3.ligy postup do 2.ligy    
13 16 8 4 3 44






























aktualizace : 25.09.2021 8:48












1   Jiří Stožický 3 6 6















každé kolo je bodováno:













  František Vachulka 6 0 3      












vítěz 4 bodů




32   František Vachulka 6 6          




  Jiří Stožický 6 6  








poražený 2 body




33   Vladimír Kecek 0 1  








  Jaroslav Šena 1 3        





předkolo nebodováno












17   Angelika Berger 1 2  
   





 




















16   Jaroslav Šena 6 6        





 


































  Jiří Stožický 6 5 6






























  Petr Kubíček 3 7 1      













9   Karel Janovský 5 5  








 





 














  Jiří Šulc 7 7        





 





 





41   Renáta Krausová 1 1          




  Jiří Šulc 1 6 1
   





 





24   Jiří Šulc 6 6    







  Petr Kubíček 6 4 6      





 













8   Pavel Franc 4 5  
   












 














  Petr Kubíček 6 7        












 





25   Petr Kubíček 6 6          


















  Jiří Stožický 6 6  

40   Vladimír Milata 0 0    





















  Petr Louda 2 1    








5   Tomáš Pocar 6 6  















  4.místo


 









  Roman Háša 1 0 sk      












 



 
37   Roman Jenšovský 1 2          




  Tomáš Pocar 4 7 6








 



 
28   Roman Háša 6 6    







  Jan Havlásek 6 5 0      





 



 








21   Jiří Sváda 1 0  
   





 





 



 








12   Jan Havlásek 6 6        





 





 



 






















  Tomáš Pocar 2 7 2      



 






















  Petr Louda 6 5 6






 








13   Pavel Dědek 3 7 0








 










 








20   Tomáš Slabion 6 5 6      





 










 















  Tomáš Slabion 0 0  
   










 















  Petr Louda 6 6        










 








4   Petr Louda 6 6  
   

















 









  Ondřej Tesárek 0 1        













1.místo


 
29   Vasil Dogaru 4 6 3        


















  Jiří Stožický 6 7    
36   Ondřej Tesárek 6 3 6  





















  Lukáš Slabion 1 6    








3   Milan Sklenář 6 6  
















2.místo


 









  Lukáš Havlín 1 1        

















 
35   Tereza Janušková 6 5 3        




  Milan Sklenář 6 3 6













 
30   Lukáš Havlín 4 7 6  







  Luboš Krejča 2 6 2      










 








19   Denis Mašek 2 0  
   





 










 








14   Luboš Krejča 6 6        





 










 






















  Milan Sklenář 5 7 7






 






















  Eduard Podlešák 7 5 6      



 








11   Eduard Podlešák 4 6 7








 





 



 








22   Pavel Hisem 6 2 6      





 





 



 















  Eduard Podlešák 6 5 6
   





 



 















  Lubomír Skalka 2 7 0  







 



 








6   Lubomír Skalka 6 1 7
   












 



 









  Nikola Sýkorová 4 6 6  














  3.místo


 
27   Nikola Sýkorová 6 6          


















  Milan Sklenář 2 6 3  
38   Dominik Matoušek 1 1    





















  Lukáš Slabion 6 3 6









7   Pavel Cikl 6 6  















 














  Šárka Červinková 0 0        












 





39   Šárka Červinková 7 6          




  Pavel Cikl 5 0 sk.








 





26   Adam Bureš 6 3    







  Viktor Česenek 7 6        





 













10   Viktor Česenek 6 4 6
   





 





 














  Zdeněk Botek 1 6 4  







 





 





23   Zdeněk Botek 6 6          











  Viktor Česenek 5 1        





42   Matěj Háša 0 0    














  Lukáš Slabion 7 6  
















15   Jaroslav Hochmut 3 4  








 




















18   Martin Sváda 6 6        





 












31   Jitka Goldbrichtová 5 0  








  Martin Sváda 2 1  
   












34   Miroslav Boreš 7 6          




  Lukáš Slabion 6 6    























  Miroslav Boreš 1 1  
   



























2   Lukáš Slabion 6 6