MPS LIGA 2021 - PLAY OFF 1.liga - pro 20 hráčů
1.kolo Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále a Finále   aktualizace
dohrávka do 9.9.2021 dohrávka do 13.9.2021 dohrávka do 20.9.2021 dohrávka do 30.9.2021   2.11.21 5:00






















































každé kolo je bodováno:



























vítěz 36 bodů












A1 Pavel Pekárek 6 6 6









poražený 18 bodů












C4 David Beneš 7 2 2      






postup do 2.kola +36 bodů





D5 František Heřman 0 0 K  
 





 














C4 David Beneš 6 6        





 




























A1 Pavel Pekárek 5 7 6
























D2 Ladislav Müller 7 6 4      





















 





 





















 





 














B3 Aleš Radoňský 3 0 sk  
 





 














D2 Ladislav Müller 6 6        





 




























 



























    3.místo



























A1 Pavel Pekárek 5 3  
























A3 Alexandr Vítek 7 6      






















 




 






















 




 








C2 David Gregor 4 7 4








 




 








A3 Alexandr Vítek 6 6 6      





 




 















 





 




 















 





 




 















A3 Alexandr Vítek 7 6        




 















B1 Pavel Zemanec 6 3  







 

D4 David Hroch 6 6    







 











 

A5 Lukáš Chyna 2 4        





 











 








D4 David Hroch 0 0 K  
 











 








B1 Pavel Zemanec 6 6        











 




























 























2.místo



 






















A3 Alexandr Vítek 3 2  
 






















C1 Zdeněk Peter 6 6      























1.místo



 




























 








C1 Zdeněk Peter 6 6  














 








A4 Michal Mašek 0 0 K      











 

A4 Michal Mašek 6 6    
 





 











 

B5 Jakub Solík 4 3        





 











 















C1 Zdeněk Peter 6 6  







 















D3 Marek Svoboda 4 4        




 















 





 




 















 





 




 








D3 Marek Svoboda 7 7    
 





 




 








B2 Aleš Stach 6 6        





 




 






















 




 





















   




 






















C1 Zdeněk Peter 6 7      






















D1 Štěpán Skrbek 2 6      






















  4.místo



























 














A2 Daniel Kosťun 5 4  








 














C3 Zuzana Zapletalová 7 6        





 





















 





 





















 





 





















C3 Zuzana Zapletalová 0 0 K      





















D1 Štěpán Skrbek 6 6  










B4 Patrik Pavlíček 4 6 7  







 














C5 Josef Beneš 6 2 6      





 





















B4 Patrik Pavlíček 6 0 2  
 





















D1 Štěpán Skrbek 4 6 6