1. divize tabulky TIP:
2. divize tabulky aktualizaci stránky lze provést klávesou F5
3. divize tabulky
4. divize tabulky
aktualizace :  26.05.2022 9:30
1. divize 2022 - skupina " A " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Marek Svoboda 3 6 6:0 36:13 3 0 45
2. David Hroch 2 4 4:0 25:13 2 0 30
3. Martin Jeřábek 3 3 1:6 19:39 0 3 22,5
4. Štěpán Skrbek 1 2 2:1 15:10 1 0 15
5. Ladislav Müller 1 1 0:2 9:13 0 1 7,5
6. Jaroslav Barvíř 1 1 0:2 4:12 0 1 7,5
7. Pavel Zemanec 1 1 0:2 4:12 0 1 7,5
8. Daniel Kosťun              
9. David Beneš              
10. Patrik Pavlíček              
1. divize 2022 - skupina " B " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Aleš Radoňský 3 6 6:0 36:11 3 0 45
2. Pavel Pekárek 2 4 4:0 26:12 2 0 30
3. Aleš Stach 2 4 4:1 27:21 2 0 30
4. Michal Mašek 1 2 2:0 12:6 1 0 15
5. Alexandr Vítek 2 2 0:4 10:24 0 2 15
6. Jan Daniel 2 2 0:4 8:25 0 2 15
7. Zdeněk Peter 1 1 1:2 16:15 0 1 7,5
8. Stanislav Mejzlík 1 1 0:2 6:12 0 1 7,5
9. David Gregor 1 1 0:2 7:13 0 1 7,5
10. Josef Beneš 1 1 0:2 3:12 0 1 7,5
2. divize 2022 - skupina " C " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Petr Souček 2 4 4:0 26,7:13 2 0 16
2. Lukáš Chyna 2 4 4:1 29:15 2 0 16
3. Lukáš Slabion 2 3 3:2 27:17 1 1 12
4. Pavel Franc 2 3 2:2 25:14,7 1 1 12
5. Michael Berger 1 2 2:0 12:0 1 0 8
6. Lubomír Skalka 1 2 2:0 12:0 1 0 8
7. Karel Půček 1 2 2:0 12:0 1 0 8
8. František Heřman 1 2 2:0 12:0 1 0 8
9. Milan Sklenář 1 2 2:0 12:0 1 0 8
10. Viktor Česenek 9 0 0:18 0:108 0 9 0
2. divize 2022 - skupina " D " - průběžná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Josef Fanta 3 6 6:0 37:17 3 0 24
2. Pavel Cikl 2 3 2:3 22:22 1 1 12
3. Michal Tupý 1 2 2:0 12:6 1 0 8
4. Tomáš Pocar 2 2 1:4 15:28 0 2 8
5. Karel Janovský 1 1 0:2 10:13 0 1 4
6. Martin Matoušek 1 1 0:2 2:12 0 1 4
7. Jiří Stožický              
8. David Valdhans              
9. Eduard Podlešák              
10. Martin Barcal              
3. divize 2022 - skupina " E " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Miroslav Boreš 3 5 5:3 39:39 2 1 10
2. Nikola Sýkorová 3 5 4:4 35:32 2 1 10
3. Jaroslav Hochmut 2 4 4:1 30:18 2 0 8
4. Lukáš Havlín 4 4 2:8 39:57 0 4 8
5. Jan Kosťun 2 3 3:2 26:25 1 1 6
6. David Půček 1 2 2:0 12:6 1 0 4
7. Pavel Dědek 1 1 0:2 9:13 0 1 2
8. Luboš Krejča              
9. Petr Kubíček              
3. divize 2022 - skupina " F " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Jaroslav Cihlář 4 4:1 30:18 2 0 8 6
2. Jaromír Kořínek 3 2:2 23:20 1 1 6 4
3. Angelika Berger 2 2:0 13:9 1 0 4 4
4. Šárka Červinková 2 2:0 13:10 1 0 4 4
5. Zdeněk Botek 2 0:4 15:26 0 2 4 4
6. Martin Sváda 1 1:2 12:17 0 1 2 2
7. Jan Havlásek 1 0:2 7:13 0 1 2  
8. Jaroslav Šena              
9. Adam Bureš              
4. divize 2022 - skupina " G " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Roman Háša 3 6 6:1 41:19 3 0 9
2. Vasil Dogaru 4 6 5:5 53:42 2 2 9
3. Lenka Fleklová 1 2 2:0 13:9 1 0 3
4. Ondřej Tesárek 2 2 1:4 10:29 0 2 3
5. Aleš Pokora 1 1 0:2 4:12 0 1 1,5
6. Martin Vacek 1 1 0:2 2:12 0 1 1,5
7. Martin Kubát              
4. divize 2022 - skupina " H " - konečná tabulka
pořadí hráči/mužstva zápasy body sety skoré výhry prohry body cel.
1. Pavel Hisem 2 4 4:1 26:10 2 0 6
2. Jitka Goldbrichtová 1 2 2:0 12:5 1 0 3
3. Barbora Šandová 1 1 1:2 9:14 0 1 1,5
4. Roman Jenšovský 1 1 0:2 5:12 0 1 1,5
5. Vladimír Milata 1 1 0:2 1:12 0 1 1,5
6. Tereza Janušková              
7. Jiří Kyslík              
legenda 1.divize:
body cel. - 1.divize
15 bodů za výhru
7,5 bodů za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 2.divize:
body cel. - 2.divize
8 bodů za výhru
4 body za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 3.divize:
body cel. - 3.divize
4 body za výhru
2 body za prohru
0 bodů nehrání, kontumace
legenda 4.divize:
body cel. - 4.divize
3 body za výhru
1,5 bod za prohru
0 bodů nehrání, kontumace