Ceny na večírku k sezóně 2021 a 2020 rozdány. Večírek se povedl a o dohodnutých změnách budete informováni | Je potřeba si odebrat zbytek cen - kontaktujte mě - Renda |

Na rozloučení se sezónou uspořádal náš spolek jednodenní tenisový turnaj deblových párů. Tentokrát jsme zvolili netradičně neděli a pozvali jsme tenisty. Sešlo se nás 7 párů.

 ikona foto
fotogalerie

Do soutěže bylo přihlášeno původně párů 8, ale 1 pár odřekl z časových důvodů. I tak to byl úspěch udělat turnaj v době, kdy se v okolí hraje dost podobných turnajů. Turnaj jsme tuto sezónu udělali pouze jeden. Bylo to z důvodů čistě pragmatických. Po nešťastných událostech před zahájením sezóny s odchodem dvou kolegů, tenistů a sponzora v jedné osobě jsme potřebovali získat půdu pod nohami a postarat se především o dlouhodobý tenisový turnaj na Slovance, který je tak hojně a kvalitně obsazen. Vše se povedlo a tak vzhlížíme k další sezóně s optimismem. Pro další ročník připravíme pevný kalendář jednodenních turnajů singlů a deblů, aby jsme mohli také rozjet turnaje tohoto typu. Tento typ turnajů si u nás získal oblibu a nebudeme se toho vzdávat. Hráči a hráčky k nám jezdili rádi a věřím, že nám budou opět dávat důvěru.

ikona2 html
výsledky turnaje

obr0090

Teď už k samotnému turnaji. Sedm zajímavých dvojic, krásné počasí s nádechem léta. Co si přát více. Hráčský systém jsme zvolili každý s každým tak, aby si všichni dobře zahráli. Hrálo se na jeden set s takzvaným rozhodujícím bodem při stavu 40:40. Utkání tak trvala podobnou dobu a turnaj se nikde nezdržel. Bylo málo místa k odpočinku, tak jsme si dali občerstvovací pizzu až po turnaji.

Favoritem byla dvojice zkušených hráčů - Josef Beneš s Patrikem Pavlíčkem (účastníci naší 1.ligy). Ti všemi 6 utkáními prošli bez prohry a zaslouženě vyhráli. Druzí na pásce byla dvojice mladých nadějí českolipského tenisu. Původně místní odchovanec tenisového oddílu TC Slovanka a soutěžní hráč Jakub Hájek s Lukášem Slabionem, hráčem naší druhé ligy. obr0091

O třetí a následující místa bojovali další vyrovnané dvojice. Bronzovou místo získala dvojice Eduard Podlešák s Davidem Gregorem. Tato narychlo sestavená dvojice si v utkání vyhověla mezi sebou a působili kompaktně. Stejný počet vítězství a na skoré skončila dvojice Stanislav Mejzlík a Petr Souček. Petr Souček v našem utkání překvapil a se svojí raketou Head Extremme sázel kvalitní servisy a esa. 

Další dvě dvojice získala dvě vítězství. Na skoré i vzájemný zápas byli úspěšnější Michal Tupý s René Ötwösem. Renda byl mírně handicapován svým zraněním kolene, tak ve třetím až posledním zápasem musel situace zachraňovat spíše Michal. Šesté místo získala dvojice mladých hráčů Adam Bureš a Viktor Česenek. Bez vítězství zůstala dvojice smíšená - Lukáš Chyna a Šárka Červinková. Ani s touto dvojicí se nedalo hrát jen tak na pohodu. V našem zápase se mi líbila svým výkonem Šárka, která dokázala dobře vracet returny po podání a držet míč déle ve hře. obr0092

Všichni jsme si dobře zahráli. Nikdo se nezranil. První tři dostali cenu - vína od našeho spolku, tak mohli svoje úspěchy oslavit. Příjemně strávený den udělal všem účastníkům dobrou náladu a ve 14 hodin turnaj skončil.

Renda

 

Nejsledovanější články

/tenis/index.php/zabava/213-posledni-smec-2018-spolecna-rozlucka-se-sezonou-2018-tenistu-ze-slovanky-a-noveho-boru

Poslední smeč 2018-společná rozlučka se sezónou 2018 tenistů ze Slovanky a Nového Boru

Tenisté z TS Hornets z.s. v České Lípě ...

/tenis/index.php/tenis-slovanka-cup-dlouhodoba-soutez/203-pokracovani-tenisove-lig-pavouk

Tenisové ligy - pavouk

Soutěž lig po skupinách pokračuje ...

/tenis/index.php/zabava/220-video-o-ceske-lipe

#dycky Česká Lípa

Krátký prezentační film o České Lípě. ...

Události týdne

/tenis/index.php/tenis-slovanka-cup-dlouhodoba-soutez/272-finale-1-ligy

Finále 1.ligy

V neděli 31.10.2021 se uskutečnilo ...

/tenis/index.php/tenis-slovanka-cup-dlouhodoba-soutez/271-finale-2-ligy

Finále 2.ligy

V neděli 10.října 2021 se odehrálo ...

/tenis/index.php/tenis-slovanka-cup-dlouhodoba-soutez/270-finale-3-ligy

Finále 3.ligy

Druhé velké finále letošní tenisové ...

sam 2

sam 3

TENISOVÉ KURTY Slovanka Č.Lípa
TC HORNETS z.s., Na Nivách 3176,
470 01 Česká Lípa

recepce: +420 775 20 27 28
info@tenisslovanka.cz
Tenis, restaurace:
+420 775 20 27 28

Pořádání soutěží:
+420 775 64 97 63

Pizzerie Diego:
+420 775 66 77 88

Rehabilitace:
+420 604 55 65 49
Pedikúra, masáže: 
+420 739 06 88 78
Kadeřnictví:
+420 602 37 58 34

tenisslovanka 
 TOPlist