Kurty jsou otevřeny pro tenisové hraní - pojďte sportovat | Blíží se zahájení nové sezóny, které zahájíme kvalifikačními turnaji (dostanete avízo). | Plánovaný večírek s předáváním cen je zatím odložen z důvodu vládních opatření. Večírek bude uskutečněn po uvolnění těchto opatření. Předpokládáme v květnu 2021. |

Kurty pro letošní sezónu jsou připraveny. Samozřejmě všechny čtyři. Můžeme si chodit zahrát, potrénovat, ale má to v tuto chvíli určitá pravidla, která musíme dodržovat.

Číst dál...

lem

Tento rok začal pro nás velmi smutně. Ztratili jsme nenávratně dva tenisty, dobré lidi a přátele. Už loňský rok nás tragicky opustil náš bývalý dlouholetý účastník TritonCupu Jimmy Vejmelka. Nemyslel jsem si, že to bude takto pokračovat.

Číst dál...

Vedení tenisových soutěží na Slovance se rozhodlo prezentovat svoje aktivitity také na facebooku. Náš nový facebook je na odkaze: https://www.facebook.com/tenisslovanka.cz/   a můžete si ho dát do svého sledování. Účastníkům dlouhodobých soutěží bych to stoprocentně doporučil.

Co zde budeme prezentovat? Hlavně aktivity tenisového spolku TC HORNETS z.s. - tenis výkonnostních tenistů a tenistek, jednodenní turnaje, dlouhodobé turnaje. Dále bude náš facebook sloužit také k upozorňováním na aktivity dětského tenisu - soutěžní tenis spolku TK Slovanka z.s., jejich akcí, soutěží hlavně dětí. Nezapomeneme ani upozorňovat na některé zajímavé události, rozhovory ze světového tenisového dění, které nás zaujaly a stojí za pozornost. Budou zde i informace týkající se celého areálu na Slovance. Můžeme zde dávat i další informace a akce spřátelených tenisových komunit a areálů.

Nová doba přinesla nové technologie a my tuto platformu budeme využívat k informacím, ke kterým by měla sloužit. Proto vás prosíme, aby vaše komentáře nebyly vulgární a proti pravidlům této globalistické organizace. Já sám sleduji, jak facebook zavádí čím dál větší cenzuru. Vyjadřujte se proto hlavně k tenisu, snažte se podle pravdy, tak jak to cítíte a kašlete na nastupující "korektnost", což je jinak nazvaná přetvářka. Jediné, co mě osobně vadí v příspěvcích je vulgarita vůči druhým a napadání. Zkusme věci komentovat s nadhledem a "nastupující korektnost" ničit lehkou ironií. Zkušenosti z minulého režimu máme. Pokud budete něco osobně proti někomu mít, tak si to schovejte pro osobní setkání z očí do očí, což je nejsprávnější řešení. Díky.

Renda Ötwös

 

Blíží se play-off, což je vyvrcholení první poloviny tenisové sezony 2020. Stejně jako loni se budou hrát dvě play-off, první play-off„A“ pro hráče 1.divize a části 2.divize a play-off“B“ pro zbytek hráčů 2.divize a pro hráče 3. a 4. divize. Pozice nasazení do jednotlivých play-off záleží na jakém místě jste se umístili ve skupině jednotlivé divize.

Pro letošní rok jsme chtěli zatraktivnit play-off a zařadili jsme dodatečná play-off o postup do 1.ligy (4 místa) a o postup do 3.ligy (12 míst).

Play-off“A“ hraje 32 hráčů, všichni hráči 1.divize (18 hráčů) a nejlepších 7 hráčů z každé skupiny 2.divize. Hráči, kteří vyhrají 1.kolo postupují do 1.ligy, vítěz play-off“A“ obdrží putovní pohár. Hráči, kteří prohráli v 1.kole si zahrají play-off o 4.místa v první lize. Tzn. Hráč, který vyhraje čtvrtfinále v tomto dodatečném play-off postupuje do 1.ligy a toto dodatečné play-off končí po čtvrtfinále.

Play-off“B“ hraje 47 hráčů, zbylí hráči 2.divize (asi 5 hráčů) a všichni hráči 3. a 4.divize + 2hráči, kteří nehráli 3.divizi z důvodu zdravotních problémů a změně v osobním životě. Vítěz play-off“B“ vyhrává pohár. Hráči, kteří vyhrají osmifinále postupují do 2.ligy (8hráčů) a hráči kteří prohrají osmifinále postupují do 3.ligy (8hráčů). Předkolo hraje 30 hráčů (zbylí hráči nemusí hrát předkolo a postupují do 1.kola) a kdo prohraje v předkole postupuje do 4.ligy. Hráči, kteří prohrají v 1.kole budou hrát dodatečné play-off o postup do 3.ligy (1.možnost), hráč, který vyhraje první zápas v tomto dodatečném play-off postupuje do 3.ligy a toto dodatečné play-off končí. Hráč, který tento zápas prohraje se dostane do dalšího dodatečného play-off o 3.ligu (2.možnost). Hráč, který tento zápas vyhraje postupuje do 3.ligy a hráč, který tento zápas prohraje postupuje do 4.ligy a toto dodatečné play-off končí.

Zařazením dodatečného play-off o 1. a 3.ligu chceme, aby postup do jednotlivých lig se rozhodl přímo na kurtu při zápase jednotlivých hráčů a ne na základě bodů ze skupiny. Věříme, že tato novinka se Vám zalíbí a budeme moc rádi za jakékoliv vaše komentáře, které naši soutěž posouvají dál.

Snad jsem vše srozumitelně vysvětlil……

Přeji všem hráčům, hezkou hru, napínavé boje v duchu fair play a respekt k soupeři při zápasech v play-off, které má pro mě atraktivní atmosféru.

Michal Tupý

Inspirativní video, které asi nepotřebuje překlad. Jak hrát absolutně bezpečně předvádí prodejci z Tennis warehouse. Doufám, že to v takto extrémní formě nebudeme nikdy potřebovat. Hlavně si to chce pořádně mít ruce a nebýt "prasátka".

Nejsledovanější články

/tenis/index.php/zabava/213-posledni-smec-2018-spolecna-rozlucka-se-sezonou-2018-tenistu-ze-slovanky-a-noveho-boru

Poslední smeč 2018-společná rozlučka se sezónou 2018 tenistů ze Slovanky a Nového Boru

Tenisté z TS Hornets z.s. v České Lípě ...

/tenis/index.php/tenis-slovanka-cup-dlouhodoba-soutez/203-pokracovani-tenisove-lig-pavouk

Tenisové ligy - pavouk

Soutěž lig po skupinách pokračuje ...

/tenis/index.php/tenis-slovanka-cup-dlouhodoba-soutez/206-finale-a-a-b-tsc-2018-dohrana

Finále A a B TSC 2018 dohrána

Konec sezóny se blíží a finále první ...

Události týdne

/tenis/index.php/tenis-slovanka-cup-dlouhodoba-soutez/261-letosni-kurty-a-hrani

Letošní kurty a hraní

Kurty pro letošní sezónu jsou ...

/tenis/index.php/tenis-slovanka-cup-dlouhodoba-soutez/260-dve-nenahraditelne-ztraty-2

Dvě nenahraditelné ztráty

Tento rok začal pro nás velmi smutně. ...

/tenis/index.php/singl-a-debl-cup/257-1-debl-cup-2020-odehran

1. Debl Cup 2020 odehrán

Na sobotu 4. července 2020 byl odehrán ...

sam 2

sam 3

tenisslovanka

TENISOVÉ KURTY Slovanka Česká Lípa
TC HORNETS z.s., Na Nivách 3176,
470 01 Česká Lípa

recepce: +420 775 20 27 28
info@tenisslovanka.cz
Tenis, restaurace: +420 775 20 27 28
Pořádání soutěží: +420 775 64 97 63
Pizzerie Diego: +420 775 66 77 88
Rehabilitace: +420 604 55 65 49
Pedikúra, masáže: +420 739 06 88 78
Kadeřnictví: +420 602 37 58 34

TOPlist