letáku.

Aktuality

Minitenis Cup 1.11.2015

výsledky turnaje
Výsledky turnajeV neděli 1.11.2015 v ZŠ Partyzánská v České Lípě byl zahájen již 3. ročník turnajů v minitenise. Tento turnaj je určen všem zájemcům tenisu vžákovských kategoriích, jak soutěžních, tak amatérských hráčů.O víkendu se podělilo o medaile 12 hráčů a hráček, kteří
soutěžili ve dvou skupinách. Převážná část hráčů byli zástupci TK Slovanka Česká Lípa a pouze dva účastníci byli členové SK Matchball Česká Lípa........

fotogalerie.........První skupinu vyhrál Milan Drobný, který ve finále porazil Nicolu Sýkorovou 10/7; 10/9. O 3. místo bojoval Adam Rada s Františkem Slabým a zvítězil v fotogaleriepoměru 10/2 a 10/6 (všichni hráči jsou členy TK Slovanka Č. Lípa). Druhou skupinu vyhrál Adam Bárta, který ve finále porazil Aničku Kuzněcovovou 10/1 a 10/5. O 3. místo si to rozdali Martin Habenicht (SK Matchball Č.Lípa) s Lukášem Slabionem, kterého porazil ve třech setech 10/8; 6/10 a 10/7.
Ve druhé skupině proběhla i soutěž v deblových párů, kde vyhrál pár Anička Černá s Martinem Habenichtem z SK Matchball před párem Anička Kuzněcovová a Adam Bárta a třetím párem Lukášem Slabionem a Pavlem Pekárkem oba páry jsou z TK Slovanka Č. Lípa.
Ve spolupráci s vedením ZŠ Partyzánská budeme v turnajích i tuto zimu pokračovat. Zaslouží si od nás velké poděkování za možnost pořádání našich soutěží.