>

Zdravím všechny příznivce našeho klubu.

Jako každý rok přijímáme nové zájemce o tenis. Je to skvělá příležitost pro vaše děti získat za dostupnou cenu dobrý vztah ke sportu na celý život a mít ho obohacenější o silné zážitky z tenisu. Věkově nábor není omezen a naučit se ho můžete v každém věku.

Co vám náš klub může nabídnout? ...

Nabídka našeho klubu je široká. Pokusím se vyjmenovat několik důležitých bodů, které jsou uvedeny v informačním letáku a trochu je rozvést.

* Naučíte se hrát tuto krásnou hru *

Tenis je jeden z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších sportů na světě. Dávno už není pravda, že je to sport jen pro vyšší vrstvu, ale dnes je to sport, který hrají všechny skupiny obyvatelstva. Naučit se ho hrát vám otevře dveře i v osobním životě. Neslibujeme, že se stanete profesionálními tenisty. Pro tuto dráhu vede cesta dlouhá a riskantní s velmi malou pravděpodobností úspěchu. Můžeme vám slíbit, že se vaše ratolest naučí hrát na úrovni, kde bude moci na sobě i sám pracovat a rozvíjet se. Bude moci tento sport hrát registrovaně v nižších soutěžích nebo jako dobrý amatérský výkonnostní tenista, který má k dispozici v okrese i republice spoustu turnajů k uplatnění svého umění.

* Získáte nové kamarády *

Ačkoliv je tenis hra většinou individuální kromě čtyřhry, tak se zde váš potomek může setkat se spoustou vrstevníků v klubu a na turnajích. Společné tréninky mají děti rádi a velmi je preferujeme. Většinou jejich zájem o tenis je odvislý od toho, s kým se v oddíle seznámí a najde vztah. Teprve později získá lásku k tomuto sportu. Jsme vždy velmi rádi, když hráči a hráčky našeho klubu udržují dobré kamarádské vztahy a najdou si své sparingpartnery.

* Budete mít správné trenérské vedení *

U nás v klubu jsou zkušení trenéři, kteří mají za sebou úspěchy s výchovou talentů v našem městě. Dětem se věnujeme jak kolektivně, tak individuálně a dokážeme je naučit tuto hru, která vyžaduje pro výuku velké zkušenosti a sledování nových trendů. Dokážeme děti naučit v rozumné době základy tenisu, tak aby se mohly dobře rozvíjet a nezískávaly špatné základní návyky.

* Dostanete příležitost na soutěžních turnajích *

I my hrajeme registrované soutěže dětí a dospělých. Náš hlavní bonus je ten, že dáváme příležitost všem dětem a ne jen podle výkonnosti, jak to vidíme ostatních klubech. Chceme, aby si děti zahrály, získaly zkušenosti a chuť do dalšího hraní a rozvíjení svého tenisu.

* Nabízíme krásné zázemí na tenisových kurtech na Slovance *

Dlouholetá spolupráce s tenisovým spolkem TC HORNETS z.s. nám nabízí mít přes léto kvalitní zázemí v tomto areálu. Areál má čtyři kvalitní antukové kurty a odehrávají se zde tréninky a soutěžní zápasy, kdy hrajeme jako domácí tým. Působí velmi přívětivě, dalo by se říci domácky. Majitel areálu pan ing. Petr Sršeň nám vychází velmi vstříc. V areálu je proslulá pizzerie Diego, která k němu patří a další služby (kosmetika, kadeřnictví, masáže). Vše je na odkaze www.tenisslovanka.cz  Naše tréninky v zimním období se odehrávají v tělocvičně ZŠ Pátova nebo v tenisovém areálu u Ploučnice.

* U nás je tenis finančně dostupný sport pro všechny *

Dovoluji si toto tvrdit, protože vím, že náklady na sportování v našem oddíle si může rodič opravdu dovolit. Podrobnosti o financování bychom ponechali na osobní schůzku a zvážení rodiče.

* Rodiče si mohou zahrát amatérské tenisové soutěže *

Pro dospělé amatérské tenisty a tenistky jsou zde v areálu pořádány soutěže spolkem TC HORNETS, ve kterých hraje až 70 amatérských tenistů a tenistek. Můžete se zapojit i vy, získat nějaké zkušenosti, které vám umožní si s vašimi dětmi zatrénovat. Děti po dosažení určité výkonnosti jsou do těchto soutěží pravidelně zapojovány, aby získaly zkušenosti se zápasy s dospělými hráči. Několik mladých tenistů na těchto soutěžích vyrostlo a dalo jim to velmi mnoho zkušeností do jejich tenisového rozvoje. Vše najdete na odkaze: www.tenisslovanka.cz/tenis

NEZBÝVÁ NEŽ UČINIT PRVNÍ KROK A INFORMOVAT SE.

Ozvěte se mi na telefon: 723 649 061 nebo na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Za tenisový oddíl Jitka Goldbrichtová, prezidentka klubu

 

 

 

Nejsledovanější články

/tkslovankacl/index.php/en/nase-turnaje/206-cts-dorostenecky-lipa-cup-2020

ČTS – Celostátní turnaj v dorostu kategorie C - chlapci a děvčata

Tenisový oddíl TK Slovanka Česká Lípa, ...

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/186-nabor-mladych-tenistu-a-tenistek

Nábor mladých tenistů a tenistek

Zdravím všechny příznivce našeho klubu. ...

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/200-tip-na-boty-do-haly

Tip na boty do haly

Tip na nákup bot do haly. Na ...

Události týdne

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/244-prihlaska-na-jarni-turnaj-2023

Přihláška na Jarní turnaj 2023

/tkslovankacl/index.php/en/nase-turnaje/242-lednovy-turnaj-v-minitenise-odehran

Lednový turnaj v minitenise odehrán

Turnaj byl dobře obsazen. Zúčastnilo se ...

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/237-baby-a-mini-tenis-v-srpnu

Baby a mini tenis v srpnu

Na konci srpna 2022 náš klub připravil ...

Naši sponzoři

  • Prev

VŠEM NAŠIM SPONZORŮM DĚKUJEME ZA PODPORU.
Speciálně děkujeme za dar pohárů pro úspěšné tenisty, kteří se zúčastnili námi pořadaných turnajů firmě Crystalex. 


Pokud se chcete něco dozvědět o některém z našich sponzorů, tak stačí rozkliknout logo sponzora a zobrazí se o něm informace.