>

Info o ukončení spolupráce s areálem na Slovance pro turnaj dospělých - výkonnostní tenisté. S turnajem dospělých spolupracuje oddíl tenisu TK Slovanka Česká Lípa, který poskytuje některé mladé tenisty do dlouhodobého turnaje dospělých. Děti se v turnaji mnoho naučí.

 

Ukončení této spolupráce nebude mít žádný vliv na spolupráci organizačního týmu dospělých s oddílem tenisu TK Slovanka Česká Lípa. Přejmenování turnaje, vznik organizace PATRIOT Českolipsko a další podrobnosti včetně odkazu na nový web turnaje naleznete v článku.

**************************************
Obdržel e-mail od majitele areálu Petra Sršně. Majitel areálu na Slovance rozvazuje spolupráci s naším dlouhodobým turnajem v tenisu, který byl svázán s areálem na Slovance.

Důvody jsem popsal v e-mailu a na webu to nepatří.

Petr Sršeň - majitel areálu - napsal dovětek pro nás, uživatele:
Všichni hráči včetně vás jsou na Slovance samozřejmě vítáni, ale za standardních podmínek jako kdokoli jiný.

Co to pro nás znamená a jak nás to zasáhne? V podstatě se toho pro nás mnoho nezmění. 

- turnaj financujeme (ceny, web) z našich příspěvků 200,-Kč, které je každý účastník povinen na sezónu zaplatit.
- hráči si budou domlouvat zápasy na kurtech tam, kde to uznají za vhodné. Domácí určuje místo zápasu. Mělo by to být na antuce. Přednost dávejte České Lípě a pokud to budete hrát někde jinde, např. v Novém Boru, Cvikově, tak s tím musí souhlasit oba dva kvůli ceně za dopravu..... Myslím, že tím, že jsme tomu nechali volný průběh to fungovalo už nyní podobně. Vyhovte si, ať nevznikají spory. My jako pořadatelé v tuto chvíli žádný areál nepreferujeme. Pro nás jsou klíčové zájmy hráčů a turnaje.
- web má fungovat do 30.6., tak ho zatím využívejte k psaní výsledků. Pokud se cokoliv změní, tak dám vědět e-mailem. Jestliže nebudete moci zapsat výsledek na webu, tak mi ho napište e-mailem s upozorněním, že to nejde. Brzy zakoupím doménu a místo a web tam obnovím.
- jméno turnaje - požádal jsem Petra o pokračování turnaje pod jménem Memoriálu Petra Sršně, ale neodpověděl mi, tak turnaj v průběhu roku bohužel přejmenujeme. Na Petra seniora budeme určitě vzpomínat i nadále, protože jsme s ním měli hezké vztahy a byl to dobrý člověk. Logo ani další věci ohledně Petrovi firmy TC Hornets už používat od 1.7. nebudeme. Máme nové jméno společnosti a nový web. Jméno je PATRIOT Českolipsko, z.s.  a web najdete na : http://patriot-ceskolipsko.cz/
- jak se sluší a patří - tak jsem poděkoval Petrovi Sršňovi za dosavadní spolupráci jménem vás všech e-mailem, protože si většinou jen píšeme. Komunikace mezi námi asi vázla.
- jsem také rád, že došlo k vypořádání závazků z vratné kauce ze strany Petra Sršně a tímto to považuji za ukončené. Všichni měli možnost si o kauci zažádat v dostatečně dlouhém období.
- e-maily a telefony mé i Michala zůstávají, takže také žádná změna.

Pro nás ta situace není nová. Turnaj pořádám od roku 1998 a nikdy jsem neměl od nikoho žádné krytí (až na těch pár let na Slovance) a všechno šlo za mnou, případně za Michalem. Je to maximální svoboda a radost. Mám rád nové výzvy a alespoň nebudeme stagnovat. Náš turnaj má větší přesah než je areál na Slovance a dá se říci, že je českolipský. Léta práce se vyplatila. Neděláme to pro zisk, ale z lásky k tenisu a pro radost ze sportu. Chci si to udržet, protože každá takováto komunita je vzácná.

Budeme oba s Michalem rádi, když nám zachováte svou přízeň a my vám slibujeme, že se budeme co nejvíce snažit a hájit jen vaše zájmy. Pro nás je to radost a taková nadstavba všedního života.

Renda Ötwös a Michal Tupý

Nejsledovanější články

/tkslovankacl/index.php/en/nase-turnaje/206-cts-dorostenecky-lipa-cup-2020

ČTS – Celostátní turnaj v dorostu kategorie C - chlapci a děvčata

Tenisový oddíl TK Slovanka Česká Lípa, ...

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/186-nabor-mladych-tenistu-a-tenistek

Nábor mladých tenistů a tenistek

Zdravím všechny příznivce našeho klubu. ...

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/200-tip-na-boty-do-haly

Tip na boty do haly

Tip na nákup bot do haly. Na ...

Události týdne

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/237-baby-a-mini-tenis-v-srpnu

Baby a mini tenis v srpnu

Na konci srpna 2022 náš klub připravil ...

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/236-obrovsky-uspech-ceskolipskeho-odchovance-na-mcr-2022

Obrovský úspěch českolipského odchovance na MČR 2022

O víkendu vrcholilo Mistrovství České ...

/tkslovankacl/index.php/en/klub-info/235-mejdan-se-standou-perinkou

Mejdan se Standou Peřinkou

Jeden z našich tenistů v turnaji ...

Naši sponzoři

  • Prev

VŠEM NAŠIM SPONZORŮM DĚKUJEME ZA PODPORU.
Speciálně děkujeme za dar pohárů pro úspěšné tenisty, kteří se zúčastnili námi pořadaných turnajů firmě Crystalex. 


Pokud se chcete něco dozvědět o některém z našich sponzorů, tak stačí rozkliknout logo sponzora a zobrazí se o něm informace.