>

Tenisový oddíl TK Slovanka Česká Lípa, z.s. uspořádal druhý celostátní turnaj v dorostu. Turnaj byl opět vyhlášen pro kategorii chlapců a děvčat. V minulém turnaji se nepřihlásilo dostatek chlapců, tak hrála svůj turnaj jen děvčata. Tentokrát se situace zlepšila a turnaj mohly hrát obě kategorie.

výsledky z turnaje - dorostenci
výsledky z turnaje - dorostenky
ikona2 pdf ikona2 pdf
Read more ...

I v lednovém zimním čase jsme nezapomněli na děti. Náš oddíl - TK Slovanka Česká Lípa -zorganizoval turnaj v mini tenise pro začínající a mírně pokročilé malé tenisty a tenistky. Sedmý ročník těchto turnajů byl směrován opět na nedělní dopoledne 19.1.2020 do tělocvičny ZŠ Pátova, kde si děti vyzkoušeli tenisové zápasy na třech hřištích pro mini tenis.

ikona2 pdf   ikona foto
 výsledky z turnaje   fotky z turnaje

Česká Lípa uvítala asi dosud nejvýznamnější tenisovou akci z hlediska obsazení v historii českolipského tenisu. V tenisové hale u Ploučnice uspořádal oddíl tenisu TK Slovanka Česká Lípa turnaj dospělých hráčů kategorie B s celorepublikovým rozsahem a turnaj byl rozvržen do 3 dnů – 11. až 13.1.2020. Byla tu i příležitost pro místní registrované tenisty, aby se této akce zúčastnili.

výsledky z turnaje fotogalerie z turnaje
ikona2 pdf ikona foto

Na letošní zimu přichystal oddíl TK Slovanka Česká Lípa, v rámci sedmého ročníku turnajů v minitenisu dětí, další turnaj pro začínající a mírně pokročilé děti v tenise. Turnaj se v předvánočním čase odehrál v sobotu 15.prosince 2019 pod názvem „Vánoční pohár“ v tělocvičně ZŠ Pátova v České Lípě na třech připravených hřištích pro minitenis.

V pořadí druhý turnaj v minitenisu dětí pro zimní období se uskutečnil opět v tělocvičně ZŠ Pátova v České Lípě. Turnaj pořádal oddíl soutěžního tenisu TK Slovanka Česká Lípa pod názvem „Listopadový pohár“. Navštívilo ho tentokrát méně dětí než předchozí turnaj – 12 účastníků. Na kvalitu turnaje to nemělo vliv.